Hatay GGK
Hatay GGK

İskenderun Teknik Üniversitesi tarafından dördüncüsü düzenlenen Teknoversite Günleri

28 Nisan
  İskenderun Teknik Üniversitesi tarafından 4.sü düzenlenen Teknoversite günleri kapsamında, İSTE TTO ve Hatay Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile gerçekleştirilen “Proje Geliştirme” yarışmasında dereceye giren projelere ödülleri takdim edildi.

 İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Sayın Türkay Dereli, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Levent Yılmaz ve birçok kıymetli davetlinin katılımı ile gerçekleştirilen törende, dereceye giren projelere ödülleri ; Genç Girişimciler Kurul Başkanı Sayın Ali Dablan, Kurul Üyesi Sayın Şemsettin Öz ve davetimizi kırmayarak programımıza katılan Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Yeşim Yılmaz Öğütmen tarafından takdim edildi.

 Hatay Genç Girişimciler Kurulu olarak, girişimci gençlerimizin yanında olmaktan onur duyuyoruz. Onlar hayallerinin peşinde ilerlerken her zaman destekçileri olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. @rhisarciklioglu @hikmetcincin @antakyatso @iskenderuntso @aslanalihan @vipkiran @bekiratahan @serdar_sahut @ysfarslan0 @muratkarabacak81 @serifcemali @tobbiletisim @hakkicincin @ali.mullaogllu @figengull @meltemkartal
TOBB Haber Arşivi